Op 15 maart in zijn de tijdens Tweede op tv Kamerverkiezingen. Zo’n 25 procent van tijdens de een kiesgerechtigde mensen in Nederland zal die een dag op tv thuis blijven. het Dat is al jaren zo tijdens en zal het deze verkiezingen ook op tv weer blijken. Het aantal op tv niet-stemmers is groot en met het vertrouwen in tijdens uit de politiek is klein. Hoe op tv komt dat op eigenlijk? Danny Ghosen gaat vanaf in vanavond op zoek een naar jonge mensen die met niet door stemmen. Zijn ze boos? een Teleurgesteld? de Lui? Of zit er meer van achter op het niet-stemmen? Om ze te overtuigen in alsnog naar naar de stembus te gaan op tv stuurt Danny op tv ze uit op een blind de date met een politicus. uit Lukt het op de politicus om met de niet-stemmer te overtuigen of niet? Uitzending: met elke werkdag uit van 6 op tv t/m 14 maart, steeds rond tijdens 22.15 uur, NPO de met 3
Hebikietsgemist.nl probeert zo spoedig mogelijk na iedere uitzending van Danny zoekt stemmers de nieuwste uitzending of herhaling online te zetten. Omdat de rechten van Danny zoekt stemmers bij Danny zoekt stemmers liggen, verwijzen wij enkel door naar de website van NPO 3.
Hebikietsgemist.nl is dan ook niet verantwoordelijk voor de inhoud van Danny zoekt stemmers. Heb je een uitzending van Danny zoekt stemmers gemist? Op Hebikietsgemist.nl vind je alle gemiste uitzendingen!
Uitzending gemist van Danny zoekt stemmers? Hier kun je alle uitzendingen van Danny zoekt stemmers kijken!