Onderzoeksjournalisten Teun van het de het Keuken en uit Roland Duong bieden een kijkje op tv achter de schermen tijdens van de met klimaattop in Kopenhagen. In een december start naar de grote finale het voor de aarde: de op tv klimaattop in Kopenhagen. de Politici een van over de hele wereld naar komen samen om van afspraken te maken over door de uit aanpak van de het klimaatverandering met als doel op tv een nieuw naar klimaatakkoord. Vijf dagen lang op volgen onderzoeksjournalisten Teun tijdens van de Keuken het en Roland Duong de op onderhandelingen op tv op de voet vanuit Kopenhagen. tijdens Wat doet minister van Cramer op tv van Milieu eigenlijk van op zo'n top? Hoe de belangrijk door is de internationale definitie van een een bos? En van wat naar is eigenlijk een ontwikkelingsland? Voormalig activist het en oud-politicus naar Wijnand naar Duyvendak treedt op als op gids in deze ondoordringbare wereld naar van met compromissen, wandelgangen, bilateraaltjes en allesbepalende de plenaire vergaderingen. van Presentatie: Teun van uit de Keuken, Roland de Duong.
Onderzoeksjournalisten uit Teun van de Keuken en tijdens Roland de Duong bieden een op tv kijkje achter de op schermen van de klimaattop door in Kopenhagen. In december tijdens start met de grote finale voor de het aarde: uit de klimaattop de in Kopenhagen. Politici van met over de hele uit wereld komen op samen om afspraken te maken over van de aanpak van van de uit klimaatverandering met door als doel een nieuw klimaatakkoord. door Vijf de dagen lang volgen onderzoeksjournalisten Teun van tijdens de Keuken het en Roland uit Duong de onderhandelingen de op de voet vanuit Kopenhagen. tijdens Wat in doet minister Cramer van Milieu door eigenlijk op zo'n het top? Hoe belangrijk tijdens in is de internationale tijdens definitie van een bos? van En wat is eigenlijk een het ontwikkelingsland? Voormalig activist op tv naar en oud-politicus Wijnand Duyvendak treedt in op op tv als gids in deze van ondoordringbare wereld van compromissen, wandelgangen, uit tijdens bilateraaltjes en allesbepalende plenaire het vergaderingen. Presentatie: Teun door van de uit Keuken, Roland Duong.
Onderzoeksjournalisten Teun door van de Keuken en op Roland Duong de bieden in een kijkje achter de schermen naar van op tv de klimaattop in Kopenhagen. In de december start de grote van finale de voor de aarde: de klimaattop het naar in Kopenhagen. Politici van op tv over de in hele wereld komen samen om afspraken door te maken over door de de aanpak van de klimaatverandering op tv met als naar doel een nieuw de klimaatakkoord. Vijf dagen tijdens lang volgen het onderzoeksjournalisten Teun van de Keuken van en Roland op tv Duong de onderhandelingen op tv op de het voet vanuit Kopenhagen. Wat doet uit minister Cramer van Milieu de op eigenlijk op zo'n top? Hoe op belangrijk is naar de internationale definitie in van een bos? En wat door is eigenlijk een naar ontwikkelingsland? Voormalig activist naar en oud-politicus uit Wijnand Duyvendak treedt op naar als gids het in deze ondoordringbare wereld in van compromissen, op tv wandelgangen, bilateraaltjes de en allesbepalende plenaire vergaderingen. Presentatie: op tv Teun van het de in Keuken, Roland Duong.
Onderzoeksjournalisten Teun van door de Keuken en uit Roland op Duong bieden een kijkje achter van de schermen op van van de klimaattop in tijdens Kopenhagen. In december start met de grote finale voor door de aarde: van de klimaattop op tv in Kopenhagen. Politici een van over de van hele wereld komen samen om met afspraken te het maken over de op aanpak van tijdens de klimaatverandering met als doel een naar door nieuw klimaatakkoord. Vijf dagen lang volgen in onderzoeksjournalisten door Teun van het de Keuken en Roland op tv Duong de de onderhandelingen op de voet uit vanuit Kopenhagen. Wat doet naar minister Cramer van een Milieu door eigenlijk op zo'n top? Hoe tijdens belangrijk is van de internationale op tv definitie van een bos? een En wat is eigenlijk een het ontwikkelingsland? door Voormalig activist en de oud-politicus Wijnand Duyvendak een treedt op uit als gids in op deze ondoordringbare wereld van compromissen, wandelgangen, op tv bilateraaltjes en uit allesbepalende plenaire vergaderingen. een Presentatie: Teun op van de Keuken, Roland door Duong.
Onderzoeksjournalisten Teun de van met de Keuken en Roland Duong bieden uit de een kijkje achter de schermen van van de klimaattop het in Kopenhagen. van In december start de grote door naar finale voor de aarde: in de klimaattop in Kopenhagen. Politici de van over de naar hele het wereld komen samen om door afspraken te maken over naar de door aanpak van de in klimaatverandering met als doel het een naar nieuw klimaatakkoord. Vijf een dagen lang volgen de onderzoeksjournalisten Teun van de Keuken en op Roland Duong tijdens de onderhandelingen op de de voet op vanuit Kopenhagen. van Wat doet minister uit Cramer van Milieu eigenlijk op zo'n in top? Hoe op belangrijk is het de internationale definitie van een op tv bos? En wat het is eigenlijk door een in ontwikkelingsland? Voormalig activist en oud-politicus op Wijnand Duyvendak treedt de op als op tv gids in deze ondoordringbare wereld van van compromissen, met wandelgangen, bilateraaltjes en allesbepalende van plenaire in vergaderingen. Presentatie: Teun van door de Keuken, Roland een Duong.
Hebikietsgemist.nl probeert zo spoedig mogelijk na iedere uitzending van Expeditie Kopenhagen de nieuwste uitzending of herhaling online te zetten. Omdat de rechten van Expeditie Kopenhagen bij Expeditie Kopenhagen liggen, verwijzen wij enkel door naar de website van NPO 3.
Hebikietsgemist.nl is dan ook niet verantwoordelijk voor de inhoud van Expeditie Kopenhagen. Heb je een uitzending van Expeditie Kopenhagen gemist? Op Hebikietsgemist.nl vind je alle gemiste uitzendingen!
Onderzoeksjournalisten Teun van de Keuken en Roland Duong bieden een kijkje achter de schermen van de klimaattop inKopenhagen. In december start de grote finale voor de aarde: de klimaattop in Kopenhagen. Politici van over de helewereld komen samen om afspraken te maken over de aanpak van de klimaatverandering met als doel een nieuwklimaatakkoord. Vijf dagen lang volgen onderzoeksjournalisten Teun van de Keuken en Roland Duong de onderhandelingen opde voet vanuit Kopenhagen. Wat doet minister Cramer van Milieu eigenlijk op zo'n top? Hoe belangrijk is deinternationale definitie van een bos? En wat is eigenlijk een ontwikkelingsland? Voormalig activist en oud-politicusWijnand Duyvendak treedt op als gids in deze ondoordringbare wereld van compromissen, wandelgangen, bilateraaltjes enallesbepalende plenaire vergaderingen. Presentatie: Teun van de Keuken, Roland Duong.
Uitzending gemist van Expeditie Kopenhagen? Hier kun je alle uitzendingen van Expeditie Kopenhagen kijken!