Programma rondom een de Zwarte Lijst van met NPO Radio het 6 naar Soul & Jazz met met o.a. Dave von de Raven, Leo Blokhuis, Hans Ubbink, de Kwabs, Sven uit Hammond op Soul, Prince en Mark Ronson.Meer De tijdens door Zwarte Lijst is de een themaweek van NPO Radio 6 door Soul & het Jazz waarin op zwarte muziek centraal door staat. Een week op tv lang zendt de radiozender met een gerangschikte van lijst met zwarte muziek op tv uit. Deze van lijst is samengesteld aan tijdens de op hand van de naar Zwarte Lijstjes die bezoekers van de van tijdens website zelf hebben samengesteld. naar Nu swingt de NTR met een de uit meest soulvolle lijst. Een het televisieprogramma van vol muziek, bijzonder naar archiefmateriaal, reportages en mooie verhalen uit tijdens op de soul- en jazzgeschiedenis. een Veel bijzondere door gasten: o.a. ontwerper Hans het Ubbink vertelt over van de invloed van soul en uit uit hiphop op mode, muzikant Dave op von Raven (De naar Kik) verklapt uit zijn favoriete held uit de de Zwarte de Lijst en door Radio 6-dj Steef naar Cuijpers laat ons de de hoogtepunten van 75 de jaar Blue van Note Records zien. Tevens met krijgen we een mooie op geschiedenisles van Leo tijdens Blokhuis. Ook een zijn er bijzondere reportages van de onder anderen Martha met met Wash (The Weather Girls) en in vertelt producer tijdens Mark Ronson over in de hit 'Valerie' op tv van Amy Winehouse. tijdens Natuurlijk ook veel aandacht voor met op tv nieuwe ontdekkingen. Radio 6-dj naar Winfried Baijens neemt het ons mee in naar opkomende artiesten uit een de Radio 6 Zwarte een Lijst, zoals Kwabs en met op Benjamin Clementine. En als kers op van de taart vertellen tijdens toetsenist Sven tijdens Hammond op tv en leden van Orgel Vreten ons op tv over uit 80 jaar Hammond op tv Orgel.Minder
De Zwarte van Lijst van Radio in 6 op Soul&Jazz. Vol videoclips, reportages naar en spannende verhalen het uit de naar soul en jazzgeschiedenis. Radio 6 dj's door en artiesten duiken uit in de op tv zwartste de muzieklijst van Nederland.
Radio het 6 dj's duiken de in de zwartste muzieklijst op tv van Nederland, waarbij in zij vertellen over op tv hun soulhelden aan van de hand van op tv uniek van archiefmateriaal.
Op 12 maart van 2011 wordt door het startsein door gegeven voor De Zwarte Lijst naar met op een televisieprogramma over de lijst, in zijn een ziel en zijn op tv belangrijkste vertegenwoordigers. tijdens Een soulparty met bekende muzikanten en tijdens radio tijdens 6-dj's zoals Giel een Beelen, Leo naar Blokhuis, Gerard Ekdom, Andrew de Makkinga, Benjamin Herman, Dolf op tv Jansen en op Winfried Baijens de en de Wicked de Jazz Sounds. Ze uit vertellen over hun van favoriete artiesten aan uit de hand van uniek van archiefmateriaal. De gesprekken worden met afgewisseld met een bijzondere clips met en optredens van o.a. Wouter Hamel, door Sabrina Starke, van Sound of Voices, uit Paul naar van Kessel en Shirma het Rouse.
Hebikietsgemist.nl probeert zo spoedig mogelijk na iedere uitzending van De zwarte lijst de nieuwste uitzending of herhaling online te zetten. Omdat de rechten van De zwarte lijst bij De zwarte lijst liggen, verwijzen wij enkel door naar de website van NPO 1.
Hebikietsgemist.nl is dan ook niet verantwoordelijk voor de inhoud van De zwarte lijst. Heb je een uitzending van De zwarte lijst gemist? Op Hebikietsgemist.nl vind je alle gemiste uitzendingen!
Op 12 maart 2011 wordt het startsein gegeven voor De Zwarte Lijst met een televisieprogramma over de lijst, zijn zielen zijn belangrijkste vertegenwoordigers. Een soulparty met bekende muzikanten en radio 6-dj's zoals Giel Beelen, LeoBlokhuis, Gerard Ekdom, Andrew Makkinga, Benjamin Herman, Dolf Jansen en Winfried Baijens en de Wicked Jazz Sounds. Zevertellen over hun favoriete artiesten aan de hand van uniek archiefmateriaal. De gesprekken worden afgewisseld metbijzondere clips en optredens van o.a. Wouter Hamel, Sabrina Starke, Sound of Voices, Paul van Kessel en Shirma Rouse.
Uitzending gemist van De zwarte lijst? Hier kun je alle uitzendingen van De zwarte lijst kijken!