Het fleurige op en geurige evenement op tv wordt dit jaar naar voor met de 71ste keer georganiseerd. De door prachtige praalwagens zijn in volledig bedekt met tijdens bolbloemen, zoals hyacinten, tulpen op tv en door narcissen. Het bloemencorso van de met Bollenstreek wordt ook het in wel het gezicht een van de lente genoemd. De een rijk met in bloemen versierde wagens worden tijdens op deze parade begeleid met door verschillende op tv muziekkorpsen.
Hebikietsgemist.nl probeert zo spoedig mogelijk na iedere uitzending van Bloemencorso de nieuwste uitzending of herhaling online te zetten. Omdat de rechten van Bloemencorso bij Bloemencorso liggen, verwijzen wij enkel door naar de website van NPO 1.
Hebikietsgemist.nl is dan ook niet verantwoordelijk voor de inhoud van Bloemencorso. Heb je een uitzending van Bloemencorso gemist? Op Hebikietsgemist.nl vind je alle gemiste uitzendingen!
Omroep MAX brengt het bloemencorso terug op tv. Ieder jaar zijn door heel het land diverse bloemencorso's te bezoeken. Omroep MAX registreert een aantal van deze bloemencorso's.
Uitzending gemist van Bloemencorso? Hier kun je alle uitzendingen van Bloemencorso kijken!