ik een wil bij de door Revue
ik wil op bij de op Revue
ik wil bij de de een Revue
ik door wil bij de een Revue
ik een wil bij de op Revue
ik een wil bij de van Revue
ik wil bij naar de het Revue
ik tijdens wil bij de van Revue
Dramaserie op tv Bob is niet gelukkig met op zijn uit werk in de winkel, uit zijn schoonmoeder geeft hem van toestemming terug de te keren naar tijdens de naar revue.
Dramaserie Bobs op comeback in door het theater is ruw op beeïndigd op tv door de plotselinge op tv dood van zijn schoonvader. de Hij bestiert de de winkel nu naar samen met Aagje.
Dramaserie het Jeanne moet met haar een secretaresseopleiding stoppen en op tv Bob is met ongelukkig: hij mist het het theater in verschrikkelijk.
Dramaserie een Bob en tijdens Jeanne moeten zo snel mogelijk trouwen, op het moet een in uit grootse bruiloft worden om op argwaan te door voorkomen.
Dramaserie Bob krijgt naar eindelijk een kans het de en Jeanne vertelt een het deel van haar geheim aan een haar op ouders.
De van acteurs van Moeder, ik uit wil op tv bij de Revue naar doen uit de doeken hoe zij op met de opnames van de serie uit hebben een beleefd.
Dramaserie Jeanne worstelt op met de een geheim en tijdens Bob mag eindelijk auditeren bij naar het Riet Hogendoorn.
Hebikietsgemist.nl probeert zo spoedig mogelijk na iedere uitzending van Moeder de nieuwste uitzending of herhaling online te zetten. Omdat de rechten van Moeder bij Moeder liggen, verwijzen wij enkel door naar de website van NPO 1.
Hebikietsgemist.nl is dan ook niet verantwoordelijk voor de inhoud van Moeder. Heb je een uitzending van Moeder gemist? Op Hebikietsgemist.nl vind je alle gemiste uitzendingen!
ik wil bij de Revue,Dramaserie. Met: Annet Malherbe, Huub Stapel, Egbert-Jan Weeber, Noortje Herlaar, Peter Blok e.a. Deze serie, met liedjes van Nederlands grootste conferencier Wim Sonneveld, vertelt over het leven en de liefde van een jonge kolenboer die voor een dubbeltje geboren werd met het talent van een gouden tientje. In de tweede helft van de jaren '50 breekt in Nederland voorzichtig de welvaart aan, maar niet voor Bob Somers, zijn vader en vier zussen. Als zoon van een dorpse kolenboer is Bob voorbestemd de zaak van zijn vader over te nemen. Als Bob in de stad een revue bezoekt, slaat er een vonk over. Niet alleen tussen hem en het klatergoud van de revue, maar ook tussen Bob en Jeanne, de dochter van de eigenaar van een zaak in moderne huishoudelijke apparaten. Bob verhuist naar de stad en weet een baantje als toneelknecht te bemachtigen en is zo dagelijks getuige van de revuevoorstelling,.
Uitzending gemist van Moeder? Hier kun je alle uitzendingen van Moeder kijken!