De vier overgebleven op tv goudzoekers strijden in door de halve uit finale tegen elkaar van in een zenuwslopende het race tegen de klok tijdens dwars tijdens door het op tv centrum van Paramaribo.Meer De ontknoping. uit De op vier overgebleven goudzoekers tijdens strijden in de halve finale in tegen uit elkaar in een zenuwslopende race een tegen de klok dwars het door het op centrum van Paramaribo. in De Atlaskaarten die ze op tv tijdens de uit reis verzameld met hebben komen goed van de pas. Welk op tv team gaat naar door voor de ultieme een finale? En nog naar belangrijker: welk individu pakt het op Goud in uit het Regenwoud en naar mag op tv zich de winnaar in noemen van Atlas met 2014?Minder
De finish een is bijna in het zicht. Zes kandidaten uit verdeeld over in twee teams spelen in in het het Savannegebied een proef; een een ware uitputtingsslag in op tv de kokende op hitte. Voor welke in twee deelnemers houdt Atlas op?Meer De op tv finish is uit bijna uit in zicht. Zes uit kandidaten verdeeld over de twee teams spelen in het uit Savannegebied een proef; een van ware uitputtingsslag in naar de van kokende hitte. Vervolgens worden de op avonturiers uit gedropt in de in uitgestrekte savanne. een Welk team vindt het als eerste de weg terug een naar de bewoonde wereld het op en sleept de laatste naar Atlaskaart binnen? En een voor welke twee de deelnemers houdt Atlas vlak door voor de finale naar op?Minder
Nog nooit was naar een potje naar bingo uit zo spannend! Welk team naar weet de de meeste bewoners van het op tv piepkleine Kwakoegron een plezier te het in doen met een middagje op vertier?Meer Nog een nooit was een potje bingo zo op tv spannend! Welk team op weet de de meeste bewoners van een het piepkleine de Kwakoegron een plezier te doen op tv met een middagje het vertier? in Over een heuvelachtige route proberen van de de deelnemers per fiets steeds in dichterbij uit Paramaribo te komen. uit De finish bereiken is niet van vanzelfsprekend, eliminaties wel. op tv Vlak voor door de finale is een er voor de zwaksten geen de plek in meer.Minder
Tijd op voor een nieuwe teamleider. een Maar een levert dat ook het een overwinning op? Het leek door even uit rustig, maar dat duurt het in de jungle van Suriname de nooit een lang..
Tim op tv Murck, Frieda Mulisch, op tv Bob de Jong, Shary uit An, in Negative en Kimberly Klaver worden gedropt een in een de Suriname Rivier en bestormen op tv Fort door Nieuw Amsterdam.
20:27,Avonturenspelprogramma door waarin twee teams van BN'ers in een loodzware handeslroute een volgen door tijdens het Marokkaanse Atlasgebergte vol het ontberingen en mysterieuze met opdrachten. -Er in zijn op tv nog vier deelnemers de over.
20:27,De het karavaan komt het steeds dichter bij een Marrakech, de zes overgebleven BN'ers willen het in koste wat kost de finale halen. door tijdens Ze komen langs een coörporatie tijdens waar uitsluitend vrouwen werken op tv die arganolie een produceren.
tijdens 23:07
20:25,De acht overgebleven op tv deelnemers hebben het de Atlas bedwongen. Maar door een de strijd om het van leiderschap overschaduwt bijna op tv het sprookjesachtige decor met waar de karavaan doorheen op reist.
20:27,Na het weken zwoegen in tijdens de Sahara wordt het de hoogste op tv berg van de Atlas in door Marokko beklommen. Voor door iedereen een enorme uitputtingsslag, door maar de spanningen van onderling zijn voor door naar sommigen zelfs nog op zwaarder.
20:28,De in tien overgebleven met kandidaten beginnen aan het eerste deel een van op de beklimming van de Atlas. met door Opnieuw laait de discussie over uit karavaanleiderschap op. In één uit van naar de teams wordt tijdens plots een coup tijdens gepleegd.
20:25,Avonturenspel De twaalf het kandidaten uit krijgen in het Atlas-gebergte naar de opdracht naar kostbare tijdens mineralen te van gaan zoeken. Die liggen de echter verstopt in door een metershoge een steile op tv rotswand.
20:25,Avonturenspel op tv De teams hebben de een dorre en door droge woestijn achter op tv zich gelaten het en komen in een op prachtige vallei met terecht, waar ze de naar strijd aangaan met water. De op een discussie wie de teamleider met wordt laait een flink op.
20:25,Avonturenspel Met op nieuwe teamleden Ymke Wieringa door en Gaby op tv Blaaser laaien de het emoties hoog op. een Na een van zoektocht in een een mysterieuze kashba, komen de van deelnemers in aanraking met de de tradities de van de lokale een bedoeïenen.
20:25,Avonturenspel De nieuwe uit teamleden Mimoun tijdens Ouled Radi en Ron de Boszhard merken een hoe door zwaar het is om in een de naar woestijn te worden blootgesteld naar aan de op tv hitte. Eén troost: het in begin van op tv de bewoonde wereld is in in zicht.
Hebikietsgemist.nl probeert zo spoedig mogelijk na iedere uitzending van Atlas de nieuwste uitzending of herhaling online te zetten. Omdat de rechten van Atlas bij Atlas liggen, verwijzen wij enkel door naar de website van NPO 3.
Hebikietsgemist.nl is dan ook niet verantwoordelijk voor de inhoud van Atlas. Heb je een uitzending van Atlas gemist? Op Hebikietsgemist.nl vind je alle gemiste uitzendingen!
Avonturenspel vanuit Marokko. De twaalf kandidaten krijgen in het Atlas-gebergte de opdracht naar kostbare mineralen te gaan zoeken. Die liggen echter verstopt in een metershoge steile rotswand. Niet alleen de hoogte maar ook de spanning neemt toe als er harde keuzes gemaakt moeten worden op weg naar Marrakech, want de teamleiders krijgen de opdracht iemand naar huis te sturen. Presentatie: Lauren Verster.
Uitzending gemist van Atlas? Hier kun je alle uitzendingen van Atlas kijken!