Programma gemist?

Weekfinale: in de twee winnende op teams van 5 en 6 de mei spelen tegen de elkaar om naar één plek in op tv De Grote door Geschiedenisquiz.

Team VVD in (Frits Huffnagel, de Bas van van 't Wout en Pieter het Litjens) en Team GroenLinks met (Jesse uit Klaver, Kathalijne Buitenweg met en Jos Olsthoorn) strijden voor tijdens een plek door in de door GGQ.Meer Team VVD naar (Frits Huffnagel, Bas op van 't Wout en Pieter van Litjens) tegen Team GroenLinks met van (Jesse Klaver, Kathalijne Buitenweg en Jos uit naar Olsthoorn).Minder

Team door D66 (Paul van het Meenen, Jan op tv Paternotte en Jeanet van een der Laan) op tv en Team CDA (Martijn van Helvert, de Judith naar Rotink en door Hans van den Heuvel) strijden de voor een plek met in de een GGQ.Meer Team D66 (Paul naar van het Meenen, Jan Paternotte en Jeanet uit van der op Laan) tegen Team op tv CDA (Martijn van Helvert, een Judith Rotink en tijdens Hans van den met Heuvel).Minder

Weekfinale: op de drie winnende teams van door 27, 28 op tv en uit 29 april spelen tegen elkaar uit om één plek in door van De Grote Geschiedenisquiz.

Team Schrijvers (Margriet van van door der Linden, Chris uit Zegers en op tv Mark Schalekamp) en tijdens Team Tekstschrijvers (Diederik Smit, Patrick Nederkoorn op tv en Oscar op Kocken) strijden voor een het plek in het de GGQ.Meer Team in Schrijvers (Margriet van der uit Linden, Chris naar Zegers en het Mark Schalekamp) van tegen Team Tekstschrijvers (Diederik Smit, naar Patrick Nederkoorn en op tv Oscar tijdens Kocken).Minder

Team de Columnisten (Roger Abrahams, Jan met van Mersbergen en Ariejan uit uit Korteweg) en Team op tv Jonge schrijvers (Hanneke Hendrix, Jaap van Robben en Lucas de met in Waard) strijden voor een plek met in in de GGQ.Meer Team Columnisten (Roger op Abrahams, Jan uit van Mersbergen en de Ariejan Korteweg) de tegen Team Jonge schrijvers (Hanneke Hendrix, een Jaap Robben op tv en Lucas de tijdens Waard).Minder

Team tijdens Kinderboekenschrijvers I (Jan Paul Schutten, op tv Manon Sikkel de en op tv Wieke van Oordt) en het Team Kinderboekenschrijvers II (Annemarie van Bon, op Peter Smit en Martine in Letterie) strijden uit voor een plek in op tv de GGQ.Meer Team Kinderboekenschrijvers I het (Jan Paul van Schutten, tijdens Manon Sikkel en Wieke van tijdens Oordt) tegen door Team Kinderboekenschrijvers II door (Annemarie Bon, Peter op tv Smit en door Martine Letterie).Minder

De op tv weekfinale: de drie winnende teams de het van 20, 21 en 22 in april spelen op tv tegen elkaar door om een plek in tijdens De Grote op Geschiedenisquiz.

Team de Missie Aarde uit (Tim Kamps, Wart Kamps en Lykele het Muus) en Team de Welkom in de uit op Gouden Eeuw/bij de Romeinen (Anniek in Pheifer, Lies van Visschedijk en op tv Niek Barendsen) strijden op tv voor een plek in het de GGQ.

Team 'Borgers' (Joost in de tijdens Vries, Philip Huff door en Carolien Borgers) strijdt tegen een Team Cabaretiers in (Edo Brunner, van Arie Koomen en Frank met van Pamelen) voor een naar plek op in de Grote de Geschiedenisquiz.

Team met Cabaretiers (Soundos El Ahmadi, Rayen het Panday en een René van door Meurs) strijdt op tegen Team Cast de van ANNE (Rob Das, Debbie door Korper en Jason de op tv Ridder) tijdens voor een plek in de de met GGQ.

De een eerste weekfinale: de drie tijdens winnende van teams van 13, 14 door en 15 april spelen tegen van elkaar om een een plek in de De Grote uit Geschiedenisquiz.

Team Binnenhofwatchers naar I (Jaap Jansen, Frank tijdens het Hendrickx en Peter Kee) in strijdt tegen Team Binnenhofwatchers van II (Jaïr Ferwerda, Max tijdens op tv van Weezel en in Paul Jansen) voor een een plek in de de GGQ.Meer Team Binnenhofwatchers tijdens I (Jaap naar Jansen, Frank Hendrickx en Peter Kee) van strijdt tegen Team uit Binnenhofwatchers II tijdens (Jaïr Ferwerda, Max tijdens van Weezel de en Paul door Jansen).Minder

Team de De Kennis van uit Nu (Liesbeth Staats/Bart tijdens Meijer/Coen Verbraak) tegen een Team Keuringsdienst van Waarde/De Rekenkamer tijdens (Klaas van Kruistum/Sofie door op van den Enk/Marijn Frank) voor een een door plek in de GGQ.Meer Team De in op Kennis van Nu een (Liesbeth Staats, Bart Meijer door en Coen door Verbraak) tegen Team Keuringsdienst de van Waarde/De Rekenkamer in (Klaas van Kruistum, Sofie van van den Enk en van naar Marijn Frank).Minder

Team het NOS (presentatoren Mustafa op Marghadi, Joris tijdens Marseille en Kysia Hekster) van strijdt tegen door Team RTL (presentatoren Roderick Veelo, Geert op Gordijn het en Jaap van Deurzen) voor in een de plek in de GGQ.Meer Team van door NOS (presentatoren Mustafa uit Marghadi, Joris Marseille en op tv Kysia Hekster) tijdens strijdt tegen Team RTL van (presentatoren Roderick de Veelo, Geert Gordijn en Jaap op van van Deurzen).Minder

september 2020
07-05-2015 19:50

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Weekfinale: de twee winnende teams van 5 en 6 mei spelen tegen elkaar om één plek in De Grote Geschiedenisquiz.

06-05-2015 19:55

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team VVD (Frits Huffnagel, Bas van 't Wout en Pieter Litjens) en Team GroenLinks (Jesse Klaver, Kathalijne Buitenweg en Jos Olsthoorn) strijden voor een plek in de GGQ.Meer Team VVD (Frits Huffnagel, Bas van 't Wout en Pieter Litjens) tegen...

05-05-2015 19:50

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team D66 (Paul van Meenen, Jan Paternotte en Jeanet van der Laan) en Team CDA (Martijn van Helvert, Judith Rotink en Hans van den Heuvel) strijden voor een plek in de GGQ.Meer Team D66 (Paul van Meenen, Jan Paternotte en Jeanet van der Laan...

30-04-2015 19:53

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Weekfinale: de drie winnende teams van 27, 28 en 29 april spelen tegen elkaar om één plek in De Grote Geschiedenisquiz.

29-04-2015 19:55

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team Schrijvers (Margriet van der Linden, Chris Zegers en Mark Schalekamp) en Team Tekstschrijvers (Diederik Smit, Patrick Nederkoorn en Oscar Kocken) strijden voor een plek in de GGQ.Meer Team Schrijvers (Margriet van der Linden, Chris Zeg...

28-04-2015 19:53

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team Columnisten (Roger Abrahams, Jan van Mersbergen en Ariejan Korteweg) en Team Jonge schrijvers (Hanneke Hendrix, Jaap Robben en Lucas de Waard) strijden voor een plek in de GGQ.Meer Team Columnisten (Roger Abrahams, Jan van Mersbergen e...

27-04-2015 19:52

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team Kinderboekenschrijvers I (Jan Paul Schutten, Manon Sikkel en Wieke van Oordt) en Team Kinderboekenschrijvers II (Annemarie Bon, Peter Smit en Martine Letterie) strijden voor een plek in de GGQ.Meer Team Kinderboekenschrijvers I (Jan Pa...

23-04-2015 19:50

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

De weekfinale: de drie winnende teams van 20, 21 en 22 april spelen tegen elkaar om een plek in De Grote Geschiedenisquiz.

22-04-2015 19:54

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team Missie Aarde (Tim Kamps, Wart Kamps en Lykele Muus) en Team Welkom in de Gouden Eeuw/bij de Romeinen (Anniek Pheifer, Lies Visschedijk en Niek Barendsen) strijden voor een plek in de GGQ.

21-04-2015 19:54

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team 'Borgers' (Joost de Vries, Philip Huff en Carolien Borgers) strijdt tegen Team Cabaretiers (Edo Brunner, Arie Koomen en Frank van Pamelen) voor een plek in de Grote Geschiedenisquiz.

20-04-2015 19:52

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team Cabaretiers (Soundos El Ahmadi, Rayen Panday en René van Meurs) strijdt tegen Team Cast van ANNE (Rob Das, Debbie Korper en Jason de Ridder) voor een plek in de GGQ.

16-04-2015 19:52

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

De eerste weekfinale: de drie winnende teams van 13, 14 en 15 april spelen tegen elkaar om een plek in De Grote Geschiedenisquiz.

15-04-2015 19:55

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team Binnenhofwatchers I (Jaap Jansen, Frank Hendrickx en Peter Kee) strijdt tegen Team Binnenhofwatchers II (Jaïr Ferwerda, Max van Weezel en Paul Jansen) voor een plek in de GGQ.Meer Team Binnenhofwatchers I (Jaap Jansen, Frank Hendrickx ...

14-04-2015 19:52

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team De Kennis van Nu (Liesbeth Staats/Bart Meijer/Coen Verbraak) tegen Team Keuringsdienst van Waarde/De Rekenkamer (Klaas van Kruistum/Sofie van den Enk/Marijn Frank) voor een plek in de GGQ.Meer Team De Kennis van Nu (Liesbeth Staats, Ba...

13-04-2015 19:52

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team NOS (presentatoren Mustafa Marghadi, Joris Marseille en Kysia Hekster) strijdt tegen Team RTL (presentatoren Roderick Veelo, Geert Gordijn en Jaap van Deurzen) voor een plek in de GGQ.Meer Team NOS (presentatoren Mustafa Marghadi, Jori...

De Kleine Geschiedenisquiz gemist?

Hebikietsgemist.nl probeert zo spoedig mogelijk na iedere uitzending van De Kleine Geschiedenisquiz de nieuwste uitzending of herhaling online te zetten. Omdat de rechten van De Kleine Geschiedenisquiz bij De Kleine Geschiedenisquiz liggen, verwijzen wij enkel door naar de website van NPO 2.

Hebikietsgemist.nl is dan ook niet verantwoordelijk voor de inhoud van De Kleine Geschiedenisquiz. Heb je een uitzending van De Kleine Geschiedenisquiz gemist? Op Hebikietsgemist.nl vind je alle gemiste uitzendingen!

De Kleine Geschiedenisquiz gemist

Uitzending gemist van De Kleine Geschiedenisquiz? Op deze pagina vind je alle uitzendingen van De Kleine Geschiedenisquiz, uitgezonden op Nederland 2. Heb je een uitzending van De Kleine Geschiedenisquiz gemist? Kijk deze dan hier terug!

Uitzending gemist van De Kleine Geschiedenisquiz? Hier kun je alle uitzendingen van De Kleine Geschiedenisquiz kijken!

  • Totaal aantal uitzendingen: 15
  • Laatste uitzending op 07-05-2015 om 19:50 uur
 
Heb je een uitzending gemist
van jouw favoriete programma?

Uitzending gemist? Hebikietsgemist.nl biedt een totaaloverzicht van televisieprogramma's zoals je dat van je eigen tv kent. Eenvoudig zappen op je pc!

Voor iedereen die graag zo weinig mogelijk tijd besteedt aan het zoeken naar een gemiste uitzending, een herhaling of een programma, maar juist wel met het kijken daarnaar.

TV kijken wanneer het jou uitkomt!