Programma gemist?

Weekfinale: de naar twee winnende teams naar van 5 en 6 de mei op spelen tegen elkaar van om één plek een in De Grote op Geschiedenisquiz.

Team uit VVD (Frits Huffnagel, in Bas van 't het Wout en Pieter Litjens) uit en Team uit GroenLinks (Jesse Klaver, Kathalijne Buitenweg van en van Jos Olsthoorn) strijden voor uit een plek in de op tv GGQ.Meer Team VVD van (Frits van Huffnagel, Bas van de 't Wout door en Pieter Litjens) tegen Team naar GroenLinks (Jesse met Klaver, Kathalijne Buitenweg en door Jos op tv Olsthoorn).Minder

Team naar D66 (Paul van naar Meenen, Jan Paternotte en uit Jeanet een van der Laan) door en Team CDA de (Martijn van Helvert, Judith Rotink en uit Hans van den de op Heuvel) strijden voor een plek in het de GGQ.Meer tijdens Team D66 (Paul op tv van Meenen, Jan op Paternotte naar en Jeanet van der Laan) een tegen Team CDA op tv (Martijn de van Helvert, Judith Rotink tijdens en Hans van den tijdens Heuvel).Minder

Weekfinale: de van drie in winnende teams van 27, 28 en de tijdens 29 april spelen tegen in elkaar om één met plek in De Grote tijdens Geschiedenisquiz.

Team Schrijvers de (Margriet van der met Linden, Chris Zegers en de Mark Schalekamp) en het Team Tekstschrijvers (Diederik op van Smit, Patrick Nederkoorn en Oscar Kocken) door strijden een voor een plek in door de GGQ.Meer Team uit Schrijvers (Margriet van op der Linden, tijdens Chris Zegers door en Mark Schalekamp) tijdens tegen Team Tekstschrijvers (Diederik Smit, Patrick tijdens Nederkoorn en een Oscar op Kocken).Minder

Team met Columnisten (Roger Abrahams, in Jan van op Mersbergen en Ariejan Korteweg) en Team van op tv Jonge schrijvers (Hanneke Hendrix, Jaap Robben het de en Lucas de Waard) strijden het voor een plek in uit de GGQ.Meer uit Team Columnisten (Roger Abrahams, de Jan van op tv Mersbergen tijdens en Ariejan Korteweg) tegen Team op tv Jonge schrijvers (Hanneke Hendrix, naar Jaap Robben en een op tv Lucas de Waard).Minder

Team uit Kinderboekenschrijvers I uit (Jan Paul Schutten, Manon Sikkel en het een Wieke van Oordt) en in Team Kinderboekenschrijvers II (Annemarie Bon, tijdens Peter tijdens Smit en op tv Martine Letterie) strijden voor door een plek in in de GGQ.Meer Team Kinderboekenschrijvers I tijdens (Jan op tv Paul Schutten, Manon Sikkel op tv en Wieke in van Oordt) tegen Team Kinderboekenschrijvers het II de (Annemarie Bon, Peter Smit tijdens en Martine op tv Letterie).Minder

De weekfinale: de door drie in winnende teams van 20, 21 naar naar en 22 april spelen tegen elkaar tijdens om het een plek in De Grote op tv de Geschiedenisquiz.

Team Missie Aarde op naar (Tim Kamps, Wart uit Kamps en Lykele Muus) de en Team Welkom in de een Gouden een Eeuw/bij de Romeinen uit (Anniek Pheifer, Lies op Visschedijk en van Niek Barendsen) strijden voor een plek uit op in de GGQ.

Team een 'Borgers' (Joost naar de Vries, Philip Huff en Carolien de Borgers) strijdt op tv tegen Team Cabaretiers met (Edo Brunner, Arie het Koomen en Frank van uit Pamelen) naar voor een plek in de op tv Grote tijdens Geschiedenisquiz.

Team door Cabaretiers (Soundos El van Ahmadi, Rayen op Panday en René op tv van Meurs) strijdt uit tegen Team Cast van ANNE naar (Rob een Das, Debbie Korper en Jason in de op Ridder) voor een met plek in de een GGQ.

De het eerste weekfinale: de op drie winnende teams van van 13, van 14 en 15 door april spelen tegen elkaar om naar een plek in De naar Grote uit Geschiedenisquiz.

Team in Binnenhofwatchers I (Jaap het Jansen, Frank Hendrickx en van Peter Kee) in strijdt tegen Team Binnenhofwatchers II op tv (Jaïr Ferwerda, Max tijdens van Weezel en de Paul de Jansen) voor een uit plek in de op GGQ.Meer Team Binnenhofwatchers I op tv (Jaap van Jansen, Frank Hendrickx en Peter Kee) op strijdt uit tegen Team Binnenhofwatchers II (Jaïr een Ferwerda, op tv Max van Weezel en in Paul met Jansen).Minder

Team De tijdens Kennis van van Nu (Liesbeth Staats/Bart naar Meijer/Coen Verbraak) uit tegen Team Keuringsdienst van met Waarde/De Rekenkamer (Klaas naar van Kruistum/Sofie door van den Enk/Marijn uit Frank) voor een een plek in de GGQ.Meer naar Team De Kennis van Nu naar op tv (Liesbeth Staats, Bart Meijer en naar Coen van Verbraak) tegen Team Keuringsdienst van Waarde/De naar Rekenkamer (Klaas van in met Kruistum, Sofie van den met Enk en Marijn in Frank).Minder

Team NOS uit (presentatoren Mustafa Marghadi, de Joris de Marseille en Kysia Hekster) strijdt naar tegen de Team RTL (presentatoren Roderick Veelo, op tv Geert in Gordijn en Jaap van Deurzen) van voor een plek tijdens in de uit GGQ.Meer Team NOS (presentatoren de Mustafa Marghadi, een Joris Marseille en Kysia een Hekster) een strijdt tegen Team RTL (presentatoren Roderick met Veelo, Geert op Gordijn en Jaap van uit met Deurzen).Minder

oktober 2021
07-05-2015 19:50

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Weekfinale: de twee winnende teams van 5 en 6 mei spelen tegen elkaar om één plek in De Grote Geschiedenisquiz.

06-05-2015 19:55

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team VVD (Frits Huffnagel, Bas van 't Wout en Pieter Litjens) en Team GroenLinks (Jesse Klaver, Kathalijne Buitenweg en Jos Olsthoorn) strijden voor een plek in de GGQ.Meer Team VVD (Frits Huffnagel, Bas van 't Wout en Pieter Litjens) tegen...

05-05-2015 19:50

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team D66 (Paul van Meenen, Jan Paternotte en Jeanet van der Laan) en Team CDA (Martijn van Helvert, Judith Rotink en Hans van den Heuvel) strijden voor een plek in de GGQ.Meer Team D66 (Paul van Meenen, Jan Paternotte en Jeanet van der Laan...

30-04-2015 19:53

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Weekfinale: de drie winnende teams van 27, 28 en 29 april spelen tegen elkaar om één plek in De Grote Geschiedenisquiz.

29-04-2015 19:55

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team Schrijvers (Margriet van der Linden, Chris Zegers en Mark Schalekamp) en Team Tekstschrijvers (Diederik Smit, Patrick Nederkoorn en Oscar Kocken) strijden voor een plek in de GGQ.Meer Team Schrijvers (Margriet van der Linden, Chris Zeg...

28-04-2015 19:53

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team Columnisten (Roger Abrahams, Jan van Mersbergen en Ariejan Korteweg) en Team Jonge schrijvers (Hanneke Hendrix, Jaap Robben en Lucas de Waard) strijden voor een plek in de GGQ.Meer Team Columnisten (Roger Abrahams, Jan van Mersbergen e...

27-04-2015 19:52

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team Kinderboekenschrijvers I (Jan Paul Schutten, Manon Sikkel en Wieke van Oordt) en Team Kinderboekenschrijvers II (Annemarie Bon, Peter Smit en Martine Letterie) strijden voor een plek in de GGQ.Meer Team Kinderboekenschrijvers I (Jan Pa...

23-04-2015 19:50

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

De weekfinale: de drie winnende teams van 20, 21 en 22 april spelen tegen elkaar om een plek in De Grote Geschiedenisquiz.

22-04-2015 19:54

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team Missie Aarde (Tim Kamps, Wart Kamps en Lykele Muus) en Team Welkom in de Gouden Eeuw/bij de Romeinen (Anniek Pheifer, Lies Visschedijk en Niek Barendsen) strijden voor een plek in de GGQ.

21-04-2015 19:54

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team 'Borgers' (Joost de Vries, Philip Huff en Carolien Borgers) strijdt tegen Team Cabaretiers (Edo Brunner, Arie Koomen en Frank van Pamelen) voor een plek in de Grote Geschiedenisquiz.

20-04-2015 19:52

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team Cabaretiers (Soundos El Ahmadi, Rayen Panday en René van Meurs) strijdt tegen Team Cast van ANNE (Rob Das, Debbie Korper en Jason de Ridder) voor een plek in de GGQ.

16-04-2015 19:52

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

De eerste weekfinale: de drie winnende teams van 13, 14 en 15 april spelen tegen elkaar om een plek in De Grote Geschiedenisquiz.

15-04-2015 19:55

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team Binnenhofwatchers I (Jaap Jansen, Frank Hendrickx en Peter Kee) strijdt tegen Team Binnenhofwatchers II (Jaïr Ferwerda, Max van Weezel en Paul Jansen) voor een plek in de GGQ.Meer Team Binnenhofwatchers I (Jaap Jansen, Frank Hendrickx ...

14-04-2015 19:52

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team De Kennis van Nu (Liesbeth Staats/Bart Meijer/Coen Verbraak) tegen Team Keuringsdienst van Waarde/De Rekenkamer (Klaas van Kruistum/Sofie van den Enk/Marijn Frank) voor een plek in de GGQ.Meer Team De Kennis van Nu (Liesbeth Staats, Ba...

13-04-2015 19:52

De Kleine Geschiedenisquiz

De Kleine Geschiedenisquiz - De Kleine Geschiedenisquiz

Team NOS (presentatoren Mustafa Marghadi, Joris Marseille en Kysia Hekster) strijdt tegen Team RTL (presentatoren Roderick Veelo, Geert Gordijn en Jaap van Deurzen) voor een plek in de GGQ.Meer Team NOS (presentatoren Mustafa Marghadi, Jori...

De Kleine Geschiedenisquiz gemist?

Hebikietsgemist.nl probeert zo spoedig mogelijk na iedere uitzending van De Kleine Geschiedenisquiz de nieuwste uitzending of herhaling online te zetten. Omdat de rechten van De Kleine Geschiedenisquiz bij De Kleine Geschiedenisquiz liggen, verwijzen wij enkel door naar de website van NPO 2.

Hebikietsgemist.nl is dan ook niet verantwoordelijk voor de inhoud van De Kleine Geschiedenisquiz. Heb je een uitzending van De Kleine Geschiedenisquiz gemist? Op Hebikietsgemist.nl vind je alle gemiste uitzendingen!

De Kleine Geschiedenisquiz gemist

Uitzending gemist van De Kleine Geschiedenisquiz? Op deze pagina vind je alle uitzendingen van De Kleine Geschiedenisquiz, uitgezonden op Nederland 2. Heb je een uitzending van De Kleine Geschiedenisquiz gemist? Kijk deze dan hier terug!

Uitzending gemist van De Kleine Geschiedenisquiz? Hier kun je alle uitzendingen van De Kleine Geschiedenisquiz kijken!

  • Totaal aantal uitzendingen: 15
  • Laatste uitzending op 07-05-2015 om 19:50 uur
 
Heb je een uitzending gemist
van jouw favoriete programma?

Uitzending gemist? Hebikietsgemist.nl biedt een totaaloverzicht van televisieprogramma's zoals je dat van je eigen tv kent. Eenvoudig zappen op je pc!

Voor iedereen die graag zo weinig mogelijk tijd besteedt aan het zoeken naar een gemiste uitzending, een herhaling of een programma, maar juist wel met het kijken daarnaar.

TV kijken wanneer het jou uitkomt!